2 oktober 10.00 uur – FF Zingen Dierendag

 FF ZINGEN ZONDAG 2 OKTOBER A.S. DIEREN IN DE KERK?! 

Evenals vorig jaar staat de dienst van FF Zingen helemaal in het teken van Dierendag. Heb jij een huisdier? Dan is het mogelijk om deze zondag jouw hond, kat, uil, hamster, vogel etc. mee te nemen naar de kerk. Wij nodigen vooral ouders en grootouders uit om samen met kinderen en kleinkinderen met hun huisdieren naar de kerk te komen. Om te voorkomen dat het letterlijk een te grote beestenboel wordt, vragen wij jou om bij het aanmelden voor de kerkdienst ook te melden of en welk huisdier jij meeneemt. 

Aanmelden voor de kerkdienst kan bij ffzingen@pknrijsenhout.nl Vind jij het leuker om een filmpje op te nemen van jouw huisdier of het huisdier van jouw kind of kleinkind, dan kan dit ook. Filmpjes kunnen worden toegezonden naar vander.veen@hccnet.nl (uiterlijk woensdag 28 september a.s.) 

Wij kijken uit naar deze dienst vol dieren! 

Het FF Zingen team