Trouwen in de kerk

Liefde is iets dat jezelf overstijgt. En jij en/of je partner wil die liefde bezegelen in de kerk in onze Ontmoetingskerk. Dat kan! 

Je kunt onze kerken huren als locatie voor je trouwceremonie of je kunt trouwen voor de kerk. In het laatste geval is er een kerkelijke ceremonie en vraag je om een zegen over jullie huwelijk. Dit betekent dat je God om hulp vraagt bij de belofte van eeuwige liefde en trouw.

Trouwen in de kerk kan ook als je geen deel uitmaakt van een van onze kerken, als alleen jij of je partner gelooft, je al eerder getrouwd bent geweest of als je trouwt met iemand van hetzelfde geslacht. Je kunt kiezen voor een traditionele ceremonie of de ceremonie samen met de predikant vormgeven voor een persoonlijk trouwritueel.

Klik hier voor de contacten in onze kerk.

Zo klinkt onze klok: