Versoepelingen PKN Gemeente te Rijsenhout

Beste gemeenteleden,
Gisteren heeft de PKN een nieuw advies gepubliceerd voor kerken in coronatijd. De Kerkenraad heeft op advies van het coronateam besloten om verdere versoepelingen door te voeren in lijn met dit advies. Bijna alles is weer mogelijk, mits de volgende maatregelen in acht gehouden worden:

  • De 1,5 meter afstand blijft behouden;
  • U moet zich voor kerkdiensten blijven aanmelden tot uiterlijk de vrijdagavond vóór de kerkdienst. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen zal de kerkzaal klaargemaakt worden, moet mogelijk de panelenwand open, en kan de ontmoetingshal klaargemaakt worden voor het koffie drinken;
  • Het plannen van bijeenkomsten, vergaderingen of andere activiteiten moet in overleg met de beheerder. De beheerder kan bijvoorbeeld bepalen dat er voor de bijeenkomst een specifieke begin- en eindtijd geldt, om te voorkomen dat er op een bepaald tijdstip te veel mensen het gebouw binnen komen of verlaten (‘opstoppingen’);
  • Indien u gezondheidsklachten heeft, blijft u thuis.

Dit betekent dat er weer heel veel mogelijk is! Zo is het niet langer verplicht om een mondkapje te dragen, mag er tijdens kerkdiensten weer gezongen worden en zal er weer koffie worden geschonken na de dienst.
De Kerkenraad hoopt u allen weer te mogen ontmoeten in de kerk.Voor vragen over de coronamaatregelen in onze kerk, kunt u contact opnemen met John Peters.

https://www.protestantsekerk.nl/nieuws/versoepeling-tot-maximaal-aantal-aanwezigen-op-anderhalve-meter-samenzang-mogelijk/