FF Zingen – Wachten in stilte – 28 November Eerste Advent

Wachten in stilte..”

ff-zingen, Zondag 28 november om 10.00 uur, Ontmoetingskerk Rijsenhout 

De tijd van Advent breekt weer aan, de tijd waarin we hopen en verwachten, de tijd die ons voorbereidt op de naderende geboorte, het Kerstfeest! Als bij een adventskalender, mogen we telkens weer een vakje openmaken waarachter een wondertje schuilgaat. Een verrassing die ons dichterbij de dag brengt waarop Jezus werd geboren. Op zondag 28 november openen we met ff-zingen om ons in Adventsstemming brengen. Ale Gercama verzorgt een toepasselijke “preek van de leek”. Meezingen is natuurlijk ook weer aan de orde, want dat is altijd het doel van de ff-zingen diensten. We hopen dat u de datum in uw agenda noteert en komt genieten van deze sfeervolle en muzikale dienst die u wordt aangeboden door het ff-zingen team!

Graag tot ziens op 28 november!

Het FF Zingen team