Het aftellen is begonnen. Op 13 oktober komt NBV21 uit, de nieuwe Bijbel voor de 21e eeuw. Het eerste exemplaar wordt woensdag aangeboden aan koning Willem-Alexander, door directeur Rieuwerd Buitenwerf van het Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap. Via deze livestream kun je vanaf 14.00 uur meekijken.

Via deze livestream kun je vanaf 14.00 uur meekijken.

De NBV21 is de nieuwe Bijbel voor de 21e eeuw, bedoeld als standaardvertaling van de Bijbel voor Nederland en Vlaanderen. Deze vertaling is de afronding van een zorgvuldig en gebalanceerd traject. Het Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap heeft dit gedaan omdat revisie nodig is en waardevol, en omdat ze inzagen dat het nog beter kon. De NBV21 heeft veel te danken aan opmerkingen van alle betrokken lezers. De NBV21 is daardoor niet alleen de Bijbel vóór de 21e eeuw, maar ook de Bijbel ván de 21e eeuw.

Meer informatie over NBV21