Na ons de Zondvloed, zondag 26 maart 10.00 uur, Ontmoetingskerk

“Na ons de zondvloed” is de titel van de theatervoorstelling door Erik Jan Tillema en Victor Posch in De Ontmoetingskerk in Rijsenhout. Aanvang 10.00 uur, toegang gratis/ collecte bij de uitgang. Erik Jan Tillema vertelt over zijn relatie met de zee en verbindt verhalen uit verschillende tradities met de actualiteit. Om zich af te vragen: komt na ons de zondvloed? Soms komisch, soms ernstig, maar altijd met het water tot aan zijn lippen. De veelzijdige muzikant Victor Posch begeleidt hem op piano, saxofoon, dwarsfluit en met zang. Bij het woord zondvloed denken veel mensen aan Noach en zijn ark vol met dieren terwijl een vloedgolf de wereld verzwolg. Maar in de wereldreligies komen meer zondvloedverhalen voor met daarin hoofdrollen voor geïrriteerde goden, gigantische vissen en mammoeten die niet in de boot stapten en daardoor uitstierven. Deze verhalen zijn op dit moment actueler dan ooit, want met de dreigende zeespiegelstijging staat ons mogelijk een nieuw zondvloedverhaal te wachten.