TIM ZINGT – 18 maart 2023 – 20.00 uur – Oosterkerk

TimZingt maakt (liedjes)cabaret en kleinkunst. Hij schrijft, componeert en voert uit voor een select gezelschap tot grote (theater)zalen met honderden mensen. Tim begeleidt zichzelf op piano, gitaar en ukelele.

TimZingt en speelt over (bijna) alles wat leven heet. En in het bijzonder over thema’s als:

  • geloof en kerk (want opgegroeid op de biblebelt);
  • onderwijs en opvoeding (want zelf ook parttime docent);
  • liefde en relaties (want doet verwoede pogingen liefhebbende echtgenoot te zijn);
  • arm en rijk (want is ambassadeur van Tear);
  • persoonlijkheidsontwikkeling (want nog niet uitontwikkeld).

De avond zal om 20:00uur beginnen. Een kaartje voor deze avond kost €15. Kaarten voor dit evenement kan je kopen via de website: www.hervormdaalsmeer.nl. In de bijlage van deze mail vindt u een slide die u kunt tonen op een informatiescherm. Ook zijn er posters beschikbaar. Als u deze wilt ontvangen hoor ik dat graag, dan sturen wij deze op.