FF Zingen 28 november 10.00 “Wachten in stilte…”

De tijd van Advent breekt weer aan, de tijd waarin we hopen en verwachten, de tijd die ons voorbereidt op de naderende geboorte, het Kerstfeest! Als bij een adventskalender, mogen we telkens weer een vakje openmaken waarachter een wondertje schuilgaat. Een verrassing die ons dichterbij de dag brengt waarop Jezus werd geboren. Op zondag 28 november openen we met ff-zingen een muzikaal luikje van de kalender waar u vast heel blij van wordt, want dan komt New Spirit onder leiding van André Keessen om ons in Adventsstemming brengen met hun prachtige liederen. Meezingen is natuurlijk ook aan de orde, want dat is altijd het doel van de ff-zingen diensten. We hopen dat u de datum in uw agenda noteert en komt genieten van deze fijne en muzikale dienst die u wordt aangeboden door het ff-zingen team!