filmcafé Break every chain Ontmoetingskerk, Vrijdag 24 juni 19.30 uur

Politieagenten, brandweerlieden, paramedici en militairen zien allemaal het diepste van onze donkere en gevallen wereld. In Break every Chain zie je het intieme perspectief van een ervaren politieagent in de strijd die veel van onze helden in hun hart voeren. Verdrinkend in de diepten van depressie en verdriet, brandend van woede en geketend door alcoholisme, kon Jonathan niet meer doen. Na de dood van zijn vader als jonge jongen, geconfronteerd met talloze gruwelijke sterfscènes in de lijn van het recht, en het verlies van zijn eerste zoon, wendde Jonathan zich tot de wereld voor antwoorden – maar vond enkel duisternis.Geconfronteerd met de dreiging zijn baan als politieagent te verliezen, het verlies van dierbaren, wendt Jonathan zich tot Jezus, die echt kan redden. Dit verbazingwekkende verhaal van genade en de levensveranderende kracht van Jezus Christus zal gegarandeerd iedereen bemoedigen.

Een aangrijpend waargebeurd verhaal, gebaseerd op het boek van Jonathan Hickory.