Dorpsfeestdienst zondag 12 juni 2022, 10.00 uur in het Lichtbaken

Het Rijsenhoutse Dorpsfeest wordt ook dit jaar weer ingeluid met een oecumenische dienst, verzorgd door de RK gemeenschap, NGK en PKN. Gelukkig is deze Dorpsfeestdienst, nu er geen beperkingen meer zijn, weer voor iedereen toegankelijk.  

Thema van dit jaar is: “van U is de toekomst”.

We staan allemaal wel eens stil bij de toekomst. Maar we leven in het “hier en nu”, en kijken ook wel eens terug…. in een wereld waarin er van alles gebeurt: vreugde, geluk, maar ook verdriet en moeilijkheden. De covid-epidemie is nog maar net een beetje aflopend, of de oorlog in de Oekraïne is uitgebarsten. Ook in ons persoonlijk leven kan het aardig ‘rommelen’.

Waar houd je je aan vast in het leven? Hoe kijk je vooruit, bezie je het verleden en blijf je vol Vuur in het leven in staan? Allemaal vragen waar we net na het Pinksterfeest tijdens de dienst mee bezig willen zijn als aftrap voor de verdere week.

Muzikale medewerking wordt verleend door André Keessen, en de dorpsband van eigen bodem! 

De opbrengst van de collecte gaat zoals gebruikelijk naar de Stille Armoede in ons dorp. 

Wij nodigen jullie van harte uit om gezamenlijk met ons mee te denken, te vieren en te zingen. 

Graag tot ziens op 12 juni a.s. in het Lichtbaken. 

Het dorpsfeestdienst team 
van RK, NGK en PKN