4 mei 2022, 18.30 uur Dodenherdenking Rijsenhout

Komende woensdag, 4 mei, vindt de dodenherdenking plaats. Deze begint om 18:30 in deze kerk, waar u hartelijk welkom bent. Dit jaar zal er ook aandacht worden besteed aan de oorlog in Oekraïne. Marina Zavhorodnia, die samen met haar familie in Rijsenhout onderdak heeft gevonden zal vertellen over het uitbreken van de oorlog in de Oekraïne. Zij is samen met haar voltallige familie aanwezig in de kerk. Naast een presentatie zal de familie ook iets gaan zingen. Daarna zullen zij samen met de andere deelnemers uiterlijk om 19:40 bijeenkomen bij het monument langs de Leimuiderdijk in Burgerveen, om de slachtoffers van WOII te gedenken, maar ook de slachtoffers van de oorlog in de Oekraïne en andere landen. Het verzoek is om zoveel mogelijk lopend of met de fiets daar naartoe te komen.