Online diensten m.i.v. 14 juni via kerkdienst gemist

Met ingang van komende zondag 14 juni worden onze online diensten uitgezonden via Kerkdienst gemist, de dienst waarmee we voorheen altijd al kerkradio verzorgden.


DIGITALE UITZENDING ZONDAG 14 JUNI 10.00 uur
De uitzending van de dienst komende zondag 14 juni 10.00 uur gaat via de volgende link: KerkTV

De uitzending 14 juni begint om 09:50.

Sinds het begin van Corona heeft de kerkradio stilgestaan, omdat we gebruik maakten van online diensten via Youtube.Er kan miv komende zondag gebruik gemaakt worden van de Kerkradio app, de meeste gemeenteleden hebben deze app nog wel op  hun tablet, smartphone of Computer staan; te herkennen aan dit app-logo

Zo niet, dan kan deze app worden geinstalleerd m.b.v. de volgende links:Voor ANDROID apparaten: ANDROIDVoor Apple apparaten: APPLEVia onze kerksite kan ook via de links op het thuisscherm: – klik op Online kerkdiensten links onder het wolkje, of,- klik op het menu-item kerkdienst online (rechtsonder)