Home » Geen categorie » Snuffelmarkt – in de Ontmoetingskerk Zaterdag 7 maart 2020 van 10.00 – 15.30 uur

Snuffelmarkt – in de Ontmoetingskerk Zaterdag 7 maart 2020 van 10.00 – 15.30 uur

Snuffelmarkt – in de Ontmoetingskerk Zaterdag 7 maart 2020 van 10.00 – 15.30 uur

Op zaterdag 7 maart 2020 willen we weer een gezellige snuffelmarkt organiseren, met leuke spullen die een nieuw leven verdienen, verkoop van mooie plantjes en bloemen en opnieuw, wegens groot succes vorig jaar, het “Rad van Avontuur” met mooie prijzen. Ook willen we weer de workshop “Bloemschikken” houden.

U wordt van harte uitgenodigd om nu al met ons mee te denken.
Wanneer u uw zolder gaat opruimen en u materialen hebt, waarvan u denkt dat deze in goede staat zijn om te verkopen, dan nemen we die graag weer in ontvangst voor de komende snuffelmarkt.
Om te voorkomen dat we aan het einde van die dag onnodig veel spullen naar de Meerlanden moeten gaan brengen, vragen we u wel alleen materialen in te leveren die schoon, netjes en ook werkend zijn.

De inleverdata zullen zijn:

  •   Donderdag 5 maart 2020 tussen 10.00 en 16.00 uur.o In de avonduren: tussen 19.00 uur en 21.00 uur
  •   Vrijdag 6 maart 2020 ook tussen 10.00 en 16.00 uur.o In de avonduren: tussen 19.00 uur en 21.00 uur
    Wanneer u de spullen al eerder kwijt wilt, bijvoorbeeld door ruimtegebrek, wilt u dan even bellen met de beheerder, Wimco van den Burgt, (tel. 06-30 482 528) dan kunnen we de spullen tussentijds opslaan.De intekenlijst voor de workshop kunt u t.z.t. weer in de hal van de kerk vinden, waarop u zich kunt inschrijven voor de workshop bloemschikken. Deelname zal ca. €10,- per persoon zijn.
    Wilt u op 7 maart helpen bij de verkoop op de snuffelmarkt? Laat het ons dan ook nog even weten.Tevens willen we u vragen DE (Douwe Egberts) bonnen te sparen en beschikbaar te stellen. Dan kunnen we daar mooie prijsjes voor het Rad van Avontuur voor aanschaffen.De opbrengst is voor de Ontmoetingskerk en ook wordt er een deel hiervan geschonken aan de lokale voedselbank in Rijsenhout.Denk met ons mee en weet u van harte welkom!
    Hartelijke groet van de “Snuffel-Commissie”Wimco, Ben, Jan, Willy, Esther en Cees.

Comments are closed.