Op 29 december openen we in Rijsenhout onze deuren voor de Top2000-kerkdienst! De Top2000-kerkdienst is een kerkdienst gebaseerd op de reguliere nummers uit de Top2000. Op 29 december maken we in ons pop-up café de Top 10 bekend en kan je onder het genot van een oliebol en een drankje luisteren naar de motivatie van de stemmers.

Tot 1 december kan je je stem uitbrengen! De Top2000 staat boordevol mooie nummers over liefde, hoop en verdriet. Iedereen kent wel een nummer uit de Top2000 en heeft hier een bepaalde ervaring mee. Je eerste kus? De openingsdans tijdens je bruiloft? Een begrafenis? Elke keer als je dat lied hoort denk je weer even terug aan toen. Stem daarom nu op jouw favoriet en kom de 29e naar ons café om te horen of jouw nummer de nummer 1 is geworden!

Stemmen en meer informatie vind je op www.top2000kerkdienst.nl/rijsenhout

Ontmoetingskerk Rijsenhout, zondag 29 december om 10.00